Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Змішувачі для умивальника

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змішувачі для умивальника

Сьогодні крани для умивальника пропонуються в різних формах і кольорах. Є навіть чорні змішувачі, які досить популярні. Але найчастіше вибираються одноважільні змішувачі  в кольорі хром. Це, безумовно, дешевше, ніж змішувачі з латуні або золота. Змішувачі для раковини також відрізняються за способом установки. Найпростішими з них будуть одноважільні та з одним отвором, але ви також можете придбати і на 2 та 3 отвори, хоча для їх установки потрібен окремий корпус. Окрім кранів для раковин, для умивальників у формі чаші також використовують змішувач для умивальника високий, які кріпиться безпосередньо на стільницю.

Ми пропонуємо моделі багатьох виробників, з коротким або довгим носиком, різної висоти залежно від типу установки. Змішувачі встановлені на краю умивальника або на стільниці біля керамічної чаші. Варто вибрати спосіб установки умивальника на етапі проектування ванної кімнати. Це визначає, який змішувач підійде найкраще, не тільки з точки зору стилю, але насамперед з точки зору функціональності. Розглядаючи, як вибрати змішувач на умивальник, варто перевірити, наскільки високо носик буде над чашею. Відстань від раковини має бути достатньо великою, щоб було зручно мити руки, і достатньо маленькою, щоб вода не розбризкувалася при падінні з великої висоти.


Вбудований змішувач для умивальника

Якщо ви хочете заощадити якомога більше місця в зоні умивальника, варто подумати про встановлення вбудованого змішувача. Поза стіною буде видно лише крани (або рукоятку) та носик, інші елементи установки заховані в стіні. Монтаж цього типу змішувача слід планувати на етапі будівельних робіт, оскільки він вимагає вирізання відповідних поглиблень для елементів установки. Це дуже зручне та практичне рішення. Цей кран для раковини чудово впишеться в атмосферу будь - якого душового гарнітура.


Змішувач для умивальника для стільниці

Модні умивальники для стільниць, які стали модними останні роки, ідеально підходять для кранів, розміщених на стільниці біля керамічної чаші. Вибираючи модель змішувача, варто перевірити його положення щодо умивальника: чи має він правильну висоту (над краєм), чи витягується носик досить глибоко всередину чаші, і чи система дозволяє комфортно користуватися милом та рушником (без бризок на стільницю). Важливо перевірити всі ці питання перед покупкою.


Змішувач для умивальника з гігієнічним душем

Наша пропозиція включає безліч моделей змішувачів для раковин з гігієнічним душем, завдяки яким кожен з наших клієнтів може легко знайти продукт, який ідеально відповідає їх потребам та відповідає обстановці та стилю ванної кімнати. Варто також звернути увагу на довговічність матеріалу, з якого виготовлений цей змішувач, якість компонентів (наприклад, тип головки) та точність обробки.

Вгору