Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вінілова Підлога

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вінілова підлога – багатошарове покриття для підлоги, яке виготовлене на основі вінілу. Також вінілову підлогу називають, як кварц-вініл, вініловий ламінат, вінілова плитка, SPC  підлога, кварцова підлога. Сучасні технології вивели цей матеріал на дуже високий рівень якості покриття, що створює суттєву конкуренцію не тільки для ламінату та лінолеуму, але й для плитки. Адже є виробники, які рекомендують монтаж вініловї підлоги у ванну кімнату.

Переваги вінілової підлоги:

  1. Водостійкість. Вінілова підлога абсолютно не боїться вологи. Вініл можна монтувати у коридорі, кухні і навіть у ванні кімнаті.
  2. Безпечність вінілової підлоги. Вініл відомих на брендів має всі необхідні міжнародні сертифікати якості. Тому вінілову підлогу можна сміливо стелити у дитячих кімнатах, школах, дитячих садочках, так на теплу підлогу, адже при нагріванні не виділяє запахів на небезпечних  для здоровя людини випарів.
  3. Довговічність вінілової підлоги вказується різними виробниками від 10 до 25 років.
  4. Теплопровідність вінілового ламінату набагато вища за ламінат, тому має високу тепловіддачу при монтажі на підлогу з підігрівом. І навіть у випадку монтажу безпосередньо на бетонне покриття слугує тепло на звукоізоляцією на відміну від керамічної плитки.
  5. Міцність до механічних пошкоджень вінілової підлоги набагато вища за ламінат. На ньому не залишається жодних слідів від каблуків чи стільців.
  6. Легкість монтажу. Вінілову підлогу монтувати легко, якщо ви обираєте замковий вініл, монтується так же, як і ламінат. Якщо обираєте вініл, що потрібно клеїти варто врахувати додаткові витрати на клей ну і звісно потрібно бути обізнаним в правильності монтажу на клей. За деталями телефонуйте і ми вас проконсультуємо.
  7. Неймовірна велика різноманітність при виборі декору, кольору та відтінків. Це мабуть один з основних плюсів вінілової підлоги.

 

Також вінілова підлога має свої недоліки на які варто звернути увагу:

 

  1. Якість основи під вінілову підлогу. Стяжка під вінілову підлогу має бути максимально рівною без горбів та ям. Виробники застерігають монтувати вініловий ламінат на поверхню де перепад нерівності основи не перевищує більше 2 мм на 2 метри в довжину.
  2. Вініл це той матеріал, який не піддається реставрації на відміну від паркету. В разі пошкодження вінілу, його потрібно буде замінити.
  3. Вініл не сумісний з предметами, які мають гумову основу, такі як килимки, ніжки стільців чи гумові коліщатка від крісла. В наслідок хімічної реакції є ймовірність появи жовтих плям на поверхні вінілу.
Вгору