Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Rozzy Jenory

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ТМ Rozzy Jenori увірвалася на українстський ринок якісною та надійною сантехнікою, а саме: змішувачі для кухні та змішувачі для умивальника, для біде та змішувачі для ванни, душові система та аксесуари для ванної кімнати.  Також ТМ Rozzy Jenori широко розвиває власне виробництво меблів для ванної кімнати: тумби з умивальниками, дзеркала, пенали та напівпенали.  Саме ці продукти полюбили українські споживачі за високу якість та помірну ціну.

ТМ Rozzy Jenori була придбана польською виробничо-інвестиційною групою SPI - Produkty Sanitarne Invest. Виробництво продукції ТМ R and J частково перенесли до Польщі та проводитися відповідно до Європейських норм і стандартів на потужностях SPI - Produkty Sanitarne Invest.

ТМ R and J збільшили свій асортимент та пропонують споживачам ще більше сантехнічної продукції. Ціни на товари збережено, а по можливості навіть зменшено, за рахунок скорочення термінів поставки товарів. Багаторічний досвід виробництва популярних європейських ТМ, які виробляє на своїх фабриках група SPI, гарантує підвищення якості та надійності продукції R and J.

Продукція ТМ R and J набула багатьох переваг: використання латуні і нержавіючої сталі у виробництві змішувачів. Використання картриджів тільки європейського рівня та якісних шлангів і гумових з'єднань. До створення продукції було залучено кращих європейських дизайнерів для розробки індивідуального стилю кожного виробу.

Придбавши продукцію ТМ R and J у магазині Afla Deluxe, ви отримуєте ще більшу гарантію ніж раніше, а якість на надійність виробів Вас приємно здивує.

Розгорнути
Вгору